Blikken

Blik getrokken? Meld het hier dan zetten wij hem in de lijst.

2017
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
07 mei Brabant8
v8*
00:14:30 Daventria
Johan Bollen
Robert Duzijn
Karin Zwiers
Brigit Tijkotte
Charlotte Jorna
Krista den Hertog-Heins
Huib de Boer
Matt Nelissen
Martin Schaap (stuur)
Altena
18 mrt Head of the River Amstel
Mixed 8+
00:30:10 Daventria
Johan Bollen
Robert Duzijn
Karin Zwiers
Brigit Tijkotte
Charlotte Jorna
Krista den Hertog-Heins
Huib de Boer
Matt Nelissen
Martin Schaap (stuur)
Altena
2016
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
18 sep Cottwich
DVE 2x
00:23:57 Daventria
Coraline Vester
Maartje Mostard
Tweestrijd
19 jun Zwarte Water Regatta
DVD2x
00:24:15 Daventria 7
Maartje Mostard
Coraline Vester
Tweestrijd
2015
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
29 nov Beatrix Winterrace
Mix 2X
00:25:41 Johan en Brigit
Johan Bollen
Brigit Tijkotte
Tweestrijd
29 nov Beatrix winterrace
DV1x
00:24:56 Kätheli Boerlage
Kätheli Boerlage
De Hank
17 okt Tromp Boat Race
DVF1x
Kätheli Boerlage
Kätheli Boerlage
De Hank
21 sep Cottwich
DVF2x
Kätheli Boerlage
Lieke van Noortwijk
Kätheli Boerlage
Quatres Mains (privé)
13 sep IJsselregatta
M8+
54:33:00 Vollekr8
Karin Zwiers
Ingrid Nauta
Roos Gianotten
Brigit Tijkotte
Marloes Baijens
Annemieke van der Horst
Charlotte Jorna
Elly Ruijgrok
Renate Klein Haneveld (stuur)
Morgenster
04 jul NSRF Slotwedstrijden
J16-1x
00:08:03 Junioren
Tristan Meijer
Keizerswaard
21 jun Zwartewaterregatta
HVB2x
00:19:56 Martin en Bas
Slag: Bas van Haasteren
Boeg: Martin Schaap
Dubbelduizend
21 jun Zwartewaterregatta
DVD 8+
00:20:05 Daventria / Zwolsche
Boeg: Elly Ruijgrok, Karin Zwiers, Erica Purcel, Maartje Mostard, Lieke van Noortwijk, Sandra Schaap, Manga Schrijver, Slag: Annelies van der Ham
Morgenster
07 jun Dommelregatta
HVC1x
00:31:41 Martin Schaap
De Hank
31 mei Spaarne Lenterace
HVC1x
00:18:55 Martin Schaap
De Hank
01 mrt Brugge Boatrace 5 km
MW1x
00:20:28 Sandra Schaap
Sandra Schaap
Libra
2014
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
29 nov Beatrix Winterrace
Mix4*
00:21:33 Loveboat
Huib de Boer
Nelleke Hooijer
Nies Willems
Bertus Blom
Sandra Schaap (stuur)
Radboud
29 nov Beatrix Winterrace
H4+
00:22:34 Koolenbranders
Chiel de Bruine
Johan Bollen
Gilles Boerlage
Jan Koolenbrander
Sandra Schaap (stuur)
Karpe Diem
16 nov Suikerrace
D2x
00:26:12 Anneloes-Sandra
Sandra Schaap
Anneloes Russel (Alkmaarse)
Kromme Aar 2
16 nov Suikerrace
Mix4x
00:26:49 Daventria 4
Huib de Boer
Nelleke Hooijer
Nies Willems
Bertus Blom
Sandra Schaap (stuur)
Radboud
16 nov Suikerrace
mix2x
00:26.59 Daventria 3
Johan Bollen
Kätheli Boerlage
Kijkom
09 nov Paul Veenemansprijs
HV
320.688 Johan Arnold
Johan Arnold
Schipbeek
08 nov Lingebokaal
D1x
00:24:58 Lisa de Gee
Lisa de Gee
Schipbeek
08 nov Lingebokaal
Mix2x
00:22:56 Bertus & Sandra
Bertus Blom
Sandra Schaap
Sander Gerdes
07 nov Novembervieren
HVD4+
00:16:03 Koolenbrander
Johan Bollen
Gerbrand Naeff
Gilles Boerlage
Jan Koolenbrander
Bram Wijsman (stuur)
Karpe Diem
02 nov Novembervieren
VG4+
00:15:18 Koopmans
Siebe Dooper
Matt Nelissen
Huib de Boer
Bertus Blom
Sandra Schaap (stuur)
Karpe Diem
26 okt Goudse Mijl 2014
VMix2D
00:05:53 Koolenbrander
Johan Bollen
Maartje Mostard
Tweestrijd
26 okt Goudse Mijl 2014
Alg. klas.
00:06:18 Koolenbrander
Johan Bollen
Maartje Mostard
Tweestrijd
11 okt Skiffregatta Rose vom Wörthersee 16km
MMF1x
01:16:07 Bertus Blom
Bertus Blom
Poelbeek
11 okt Skiffregatta Rose vom Wörthersee 16km
MWB1x
01:18:17 Sandra Schaap
Sandra Schaap
Libra
04 okt Moordregatta
Mix2D
00:22:59 Koolenbrander
Johan Bollen
Maartje Mostard
Tweestrijd
27 sep Eemhead
DV1x
00:21:55 Sandra Schaap
Sandra Schaap
Libra
21 sep Cottwich Regatta
DVC2x
00:23:09 Animalcrackers
Sandra Schaap
Yvonne Wolf
Tweestrijd
20 sep Army Regatta
Mix2D
00:17:50 Koolenbrander
Johan Bollen
Maartje Mostard
Tweestrijd
14 sep IJsselregatta
D4+
01:07:28 Hardslag
Marloes Baijens
Cécile Oostrik
Marjolein Snippe
Brigit Tijkotte
Shanti Seton
Liafwin
14 sep IJsselregatta
H4X+
00:58:07 Sleuteltje10
Guus Kruitwagen
Jurjen Bos
Niels den Boer
Arvid Versluijs
Wicher ten Hoeve
Lebuïnus
20 jun Vechtrace
Mix2D
00:20.58 Koolenbrander
Johan Bollen
Maartje Mostard
Tweestrijd
15 jun DMO
DVC2x
00:04:17 Animalcrackers
Yvonne Wolf
Sandra Schaap
Easy Rider
15 jun DMO
DVB2x
00:04:33 Daventria/Amstel
Ingar Seemann (Amstel)
Sandra Schaap
Easy Rider
14 jun Dutch Masters Open Rotterdam
Mix2D
00:02:09 Koolenbrander
Johan Bollen
Maartje Mostard
Tweestrijd
28 mei Markregatta
MixV4*
00:19:15 Koolenbrander / Animalcrackers
Sandra Schaap
Rics Maris
Yvonne Wolf
Roel Jorna
Jasper Schaap
Lebuïnes
21 mei Vechtrace
H1x
00:23:23 Martin
Martin Schaap
Libra
18 mei Spaarne lenterace
DVF4*
00:19:44 Halfacht
Karin Zwiers
Roos Gianotten
Lieke van Noortwijk
Nelleke Hooijer
Elly Ruijgrok
Lebuinus
18 mei Spaarne lenterace
DVC2x
00:18:30 Animalcrackers
Sandra Schaap
Yvonne Wolf
Tweestrijd
10 mei ZRB
M16
00:10:12 Lotte Geldermans
Lotte Geldermans
Voorbij de A1 en terug
10 mei ZRB
DV1x
00:04:03 Sandra Schaap
Sandra Schaap
Libra
30 mrt Skiffhead
DV1x
00:32:45 Sandra Schaap
Sandra Schaap
Libra
30 mrt Skiffhead
DV1x
00:35:00 Yvonne Wolf
Yvonne Wolf
Keizerswaard
09 feb Twentse Winter Wedstrijden
D8+
00:16:19 Deventer Bluf
Karin Zwiers
Nelleke Hooijer
Lieke van Noortwijk
Maartje Mostard
Ingrid Nauta
Sandra Schaap
Yvonne Wolf
Marjolein Snippe
Roos Gianotten (stuur)
Morgenster
2013
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
01 dec Beatrix winterrace
J14 1x
00:08:08 Jasper
Jasper Schaap
Keizerswaard
24 nov Hel van het Noorden
DV1x
00:26:45 Sandra Schaap
Sandra Schaap
Libra
09 nov Lingebokaal
Mix4x+
00:24:51 Mennomix
Menno Rakhorst
Renee van Rooijen
Frank Meurs
Lisa de Gee
Sandra Schaap (stuur)
Lebuïnus
09 nov Lingebokaal
Mix2x
00:24:47 Koopmans
Bertus Blom
Sandra Schaap
Tweestrijd
03 nov Novembervieren
DVE4x
00:17:24 Half8
Karin Zwiers
Roos Gianotten
Lieke van Noortwijk
Nelleke Hooijer
Huib de Boer (stuur)
Radboud
03 nov Novembervieren
VF4+
00:15:14 Koopmans
Huib de Boer
Johan Bollen
Siebe Dooper
Bertus Blom
Sandra Schaap (stuur)
Karpe Diem
19 okt Tromp boatrace
DV2x
00:21:31 Daventria/Den Hertog
Marjolein Rekers (Den Hertog)
Sandra Schaap
Orthen
05 okt Moordregatta
MixV2x
00:22:46 Koopmans
Bertus Blom
Sandra Schaap
Tweestrijd
05 okt Moordregatta
DV4x
00:23:35 Half8
Karin Zwiers
Roos Gianotten
Lieke van Noortwijk
Nelleke Hooijer
Sandra Schaap (stuur)
Radboud
28 sep Eemhead
Mix2D
00:17:25 Koolenbrander
Maartje Mostard
Johan Bollen
Tweestrijd
15 sep Cottwich Almelo Regatta
Mix2D
00:21:05 Koolenbrander
Maartje Mostard
Johan Bollen
Tweestrijd
15 sep Cottwich Almelo Regatta
DSA1x
00:23:27 Marloes Wakkers
Marloes Wakkers
Schipbeek
08 sep IJsselregatta
H4x
00:57:57 Sleuteltje 10
Arvid Versluys
Sjoerd Boerhout
Jurjen Bos
Bregt Huizenga
Wicher ten Hoeve
Lebuinus
06 sep Fisa Masters Varese
DVD1x
00:04:19 Yvonne Wolf
Yvonne Wolf
Keizerswaard
06 sep Fisa Masters Varese
DVB1x
00:04:06 Sandra Schaap
Sandra Schaap
De Hank
06 sep Fisa Masters Varese
DVA1x
00:04:09 Sandra Schaap
Sandra Schaap
De Hank
26 jun Martini Regatta
J14 2x
00:04:55 Jasper & Daan
Jasper Schaap
Daan van den Boogaard (ZRZV)
Onbekend
24 jun Dutch Masters Open
MixVC2x
00:03:44 Johan & Sandra
Johan Bollen
Sandra Schaap
Tweestrijd
15 jun Dutch Masters Open
W2xE
00:04:17 Nelleke & Yvonne
Yvonne Wolf
Nelleke Hooijer
Tweestrijd
15 jun Dutch Masters Open
MixVC2x
00:03:44 Johan & Sandra
Johan Bollen
Sandra Schaap
Tweestrijd
15 jun Dutch Masters Open
DVB1x
00:04:09 Sandra Schaap
Sandra Schaap
De Hank
15 jun Dutch Masters Open
DVB2x
00:03:56 Daventria-Den Hertog
Marjolein Rekers
Sandra Schaap
Orthen
09 jun ARB
LB1x
00:08:16 FIP
Sybren Visser
Keizerswaard
01 jun Junioren competitie zwolle
C4x+J15-18
00:05:01 Tristan, Lars, Jasper, Bas, Bram
Bas de Blocq
Jasper Schaap
Lars Koning
Tristan Meijer
Bram Veldkamp (Stuur)
Onbekend
01 jun Junioren competitie zwolle
1xJ15-18
00:05:10 Lars Koning
Lars Koning
Onbekend
01 jun Junioren competitie zwolle
2xM15-18
00:05:04 Laure & Annemijn
Laure Dijkstra
Annemijn Geerts
Onbekend
01 jun Junioren competitie zwolle
2xJ15-18
00:04:53 Lars & Tristan
Lars Koning
Tristan Meije
Onbekend
26 mei Dommelregatta
Mix2X
00:28:26 Daventria
Yvonne Wolf
Roel Jorna
Tweestrijd
18 mei Amsterdam Masters
DV2x
00:03:15 Animalcrackers
Yvonne Wolf
Sandra Schaap
Tweestrijd
18 mei Amsterdam Masters
DV1x
00:03:31 Sandra Schaap
Sandra Schaap
De Hank
21 apr AA-race
DV4x
00:26:10 Halfacht
Roos Gianotten
Yvonne Wolf
Sandra Schaap
Nelleke Hooijer
Anja Timmerman (stuur)
Radboud
21 apr AA-race
DC4*
00:27:16 Zingende Boot
Annnieke van der Meulen
Katja Bernhardt
Ans Kortstee
Diana Woerts
Annette Leerdam (stuur)
Huib de Boer
20 apr Junioren competitie Assen
J15-18 beg
00:03:24 Bas, Lars, Tristan, Luka, Rosa
Lars Koning
Luka Rangel
Bas Grift
Tristan Meijer
Rosa Adriaans (stuur)
Onbekend
20 apr Junioren competitie Assen
J15-18 beg
00:03:43 Lars, Tristan, Bas
Lars Koning
Tristan Meijer
Bas Grift (stuur)
Onbekend
20 apr Junioren competitie Assen
J15-18 beg
00:03:30 Lars Koning
Lars Koning
Ergometer
31 mrt Skiffhead
LDVA1x
00:35:11 Sandra Schaap
Sandra Schaap
De Hank
03 feb Twentsche Winterwedstrijden
MC4X+
00:17:15 Der manschaft Volle kraft
Paul Keizer
Anja Wormeester
Pleuni Krielen
Claudia Kooke
Katja Bernhardt (stuur)
H.H. Alberts
03 feb Twentsche Winterwedstrijden
M2x
00:16:58 Maartje en Johan
Johan Bollen
Maartje Mostard
Dubbelduizend
03 feb Twentsche Winterwedstrijden
D2x
00:15:48 Animal Crackers
Yvonne Wolf
Sandra Schaap
Tweestrijd
20 jan World Ergohead Amsterdam
LDV40+
5021m Sandra Schaap
Sandra Schaap
Ergometer
2012
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
18 nov Suikerrace
Mix2x
00:28:21 Yvonne en Johan
Johan Bollen
Yvonne Wolf
Tweestrijd
11 nov Lingebokaal
Mix4x+
00:24:42 Vierdubbeldwars
Jessica Anschutz
Yvonne Wolf
Suzanne vd Meulen
Roel Jorna
Annemijn Geerts (stuur)
Lebunius
04 nov Novembervieren
DV4*
16:33:13 Half acht
Karin Zwiers
Roos Gianotten
Lieke van Noortwijk
Nelleke Hooijer
Sandra Schaap (stuur)
Lebuinus
28 okt Goudse Mijl
D1x
00:07:38 Sandra Schaap
Sandra Schaap
Schipbeek
28 okt Goudse Mijl
H2x
00:06:26 Koolenbrander
Johan Bollen
Gilles Boerlage
Tweestrijd
28 okt Goudse Mijl
Mix4*
00:06:24 Koolenbrander
Maartje Mostard
Gilles Boerlage
Johan Bollen
Sandra Schaap
Martin Schaap (stuur)
Radboud
06 okt Moordregatta
MixV2x
00:25:38 Koolenbrander
Johan Bollen
Sandra Schaap
Tweestrijd
06 okt Moordregatta
V1x
00:27:56 Johan Bollen
Johan Bollen
Keizerswaard
22 sep Eemhead
DV1x
00:26:14 Sandra Schaap
Sandra Schaap
Schipbeek
16 sep Cottwich Almelo regatta
H4
00:18:24 Koolenbrander
Johan Bollen
Gerbrand Naeff
Diederik Anema
Jan Koolenbrander
Ludger
10 jun Dommelregatta
Mix2x
00:28:13 -
Sandra Schaap,
Johan Bollen
Tweestrijd
13 mei Spaarne Lente Race
DV2X
00:19:45 Daventria/Grift combinatie
Yvonne Wolf
Monique Jorna
Tweestrijd
13 mei Spaarne Lente Race
DVB
00:20:46 Sandra Schaap
Sandra Schaap
Keizerswaard
28 apr Hart van Holland
C2X+
07:00:32 Koolenbrander
Sandra Schaap,
Johan Bollen
Annemijn Geerts (stuur)
Rudy Post
2011
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
11 dec Beatrix Head Trial
VD2x
00:27:41 Koolenbrander
Maartje Mostard,
Sandra Schaap
Tweestrijd
11 dec Beatrix Head Trial
00:26:57
00:27:41 Koolenbrander
Johan Bollen,
Karin Zwiers
Tweestrijd
20 nov Suikerrace
Mix2x
00:29:34 Koolenbrander
Johan Bollen,
Maartje Mostard
Tweestrijd
20 nov Suikerrace
Mix4
00:28:31 Koolenbrander
Johan Bollen
Karin Zwiers
Paul van Dijck
Sandra Schaap
Maartje Mostard (stuur)
Lebuines
12 nov Lingebokaal
HV4+
00:23:28 Koolenbrander
Gilles Boerlage
Gerbrand Naeff
Diederik Anema
Jan Koolenbrander
Annemijn Geerts (stuur)
Karpe Diem
25 okt Goudse Mijl
Alg. klas.
00:26:28 Koolenbrander
Johan Bollen,
Maartje Mostard
Tweestrijd
01 okt Moordregatta
Mix2x
00:26:28 Koolenbrander
Johan Bollen,
Maartje Mostard
Tweestrijd
24 sep Eemhead
HV4+
00:31:47 Koolenbrander
Johan Bollen
Gerbrand Naeff
Gilles Boerlage
Jan Koolenbrander
Maartje Mostard (stuur)
Karpe Diem
11 sep IJsselregatta
HVC2x
01:04:59 Koolenbrander
Chiel de Bruine
Gilles Boerlage
Paul van Dijck (stuur)
Rapper
11 sep IJsselregatta
MixC2x
01:05:15 Koolenbrander
Johan Bollen
Maartje Mostard
Bram Wijsman (stuur)
Rudy Post
26 jun Zwarte water regatta
H4+
00:19:13 Koolenbrander
Johan Bollen
Gerbrand Naeff
Diederik Anema
Jan Koolenbrander
Bram Wijsman (stuur)
Karpe Diem
03 jun Elfsteden roeimarathon
Open cat.
14:49:11 Daventria
Ferry Olthuis
Sjoerd Boerhout
Freek de Groot
Hans Meijer
Pim Holzhauer
Niels Kasper
Rolf van der Kuijl
Bart Gietema
Johan Deems
Jacob de Olde
Naomi Vijftigschild (stuur)
Wicher ten Hoeve (stuur)
Rapper
15 mei Spaarne Lente Race
HV1x
00:20:08 Johan Bollen
Johan Bollen
Voorbij de A1 en terug
15 mei Spaarne Lente Race
HV4+
00:19:07 Koolenbrander
Gilles Boerlage
Gerbrand Naeff
Diederik Anema
Jan Koolenbrander
Jan Veldman (stuur)
Karpe Diem
15 mei Spaarne Lente Race
HV2X
00:18:34 Koolenbrander
Johan Bollen,
Gilles Boerlage
Dubbelduizend
15 mei Spaarne Lente Race
HCL4*
00:18:32 Koolenbrander
Theo van den Broek
Diederik Anema
Jan Koolenbrander
Roel Jorna
Jan Veldman (stuur)
Pluck den dag
08 mei AA Race
HV4*
00:22:46 Sleuteltje10
Arvid Versluijs
Bregt Huizenga
Sjoerd Boerhout
Guus Kruitwagen
Wicher ten Hoeve
Lebuinus
08 mei AA Race
HV4*
00:26:31 IJsselgeuzen
Henri Ariens
Hans Hoofs
Theo Teunissen
Douwe Dijkstra
Ans Kortstee (stuur)
H.H. Alberts
13 feb Twentse Winter Wedstrijden
DC4x+
00:15:48 Waterladies
Roos Gianotten
Margaret Zeggelink
Lieke van Noortwijk
Elly Ruijgrok
Trude Roetman (stuur)
H.H. Alberts
13 feb Twentse Winter Wedstrijden
Mix2x
00:17:24 Koolenbrander
Johan Bollen, Maartje Mostard
Dubbelduizend
2010
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
21 nov Suikerrace
HC4+
00:31:13 IJsselgeuzen
Douwe Dijkstra
Toon van Kessel
Hans Hoofs
Henri Arriens
Roos Gianotten
IJsselland
21 nov Suikerrace
H4x+
00:27:11 Sleuteltje10
Sjoerd Boerhout
Bregt Huizenga
Jurjen Bos
Niels den Boer
Wicher ten Hoeve (stuur)
Karpe Diem
21 nov Suikerrace
H1x
00:29:22 Rolf van der Kuijl
Rolf van der Kuijl
Mooie Bocht
14 nov Paul Veenemans Prijs
M18
00:16:13 Killerbees
Maureen Groot Koerkamp
Mooie Bocht
07 nov Novembervieren
HVD4+
00:16:03 Koolenbrander
Johan Bollen
Gerbrand Naeff
Gilles Boerlage
Jan Koolenbrander
Bram Wijsman (stuur)
Karpe Diem
07 nov Novembervieren
DVE4*
00:17.52 Waterladies
Margaret Zeggelink
Lieke van Noortwijk
Jos Kruiswijk
Elly Ruijgrok
Roos Gianotten (stuur)
Lebuinus
30 okt Lingebokaal
H1x
00:25:08 Rolf van der Kuijl
Rolf van der Kuijl
Mooie Bocht
30 okt Lingebokaal
HC4+
00:27:06 IJsselgeuzen
Douwe Dijkstra
Ton Wellenberg
Hans Hoofs
Henri Arriens
Roos Gianotten (stuur)
IJsselland
02 okt Carl Douglas Vechtrace
HC4+
00:19:02 IJsselgeuzen
Henri Arriëns
Toon van Kessel
Ton Wellenberg
Douwe Dijkstra
Tineke Koch (stuur)
H.H. Alberts
25 sep Eemhead
M18 2x
00:15:59 Killerbees
Maureen Groot Koerkamp,
Floor Maten
Tweestrijd
24 sep Eemhead
H-VD2x
00:32:36 Koolenbrander
G. Boerlage,
R. Maris
DubbelDuizend
19 sep Cottwich Almelo Regatta
M18 2x
00:21:02 Killerbees
Maureen Groot Koerkamp,
Floor Maten
Tweestrijd
19 sep Cottwich Almelo Regatta
Mix-2X
00:20:26 Koolenbrander
J. Bollen,
M. Mostard
Kijkom
12 sep IJsselregatta
H-C2X+
01:02:18 Koolenbrander
G. Boerlage,
R. Maris
Bram Wijsman (stuur)
Rudy Post
03 jul NSRF
M18 1x
00:08:45 Killerbees
Maureen Groot Koerkamp
Mooie bocht
02 jul Argosprint
M18 2x
00:01:47 Killerbees
Maureen Groot Koerkamp,
Floor Maten
Tweestrijd
13 jun Zwarte Waterregatta
DVEC4x*
00:23.01 Waterladies
Roos Gianotten
Lieke van Noortwijk
Jos Kruiswijk
Elly Ruijgrok
Ineke Feenstra (stuur)
H.H.Alberts
25 apr AA Race
D2x
00:26:26 DubbelenDwars
Jessica Anschütz,
Suzanne van der Meulen
Kijkom
25 apr AA Race
H4+
00:25:34 BGV
Henri Arrïens
Douwe DIjkstra
Ton Wellenberg
Christiaan Ankersmit
Toon van Kessel (stuur)
Karpe Diem
17 apr Hart van Holland Roeimarathon
C4x+
06:13:07 Koolenbrander
Jan Koolenbrander
Roel Jorna
Theo van den Broek
Johan Bollen
Bram Wijsman (stuur)
H.H. Alberts
07 feb Twentsche Winter wedstrijden
D4*
00.18.38 Waterladies
Roos Gianotten
Margaret Zeggelink
Ineke Feenstra
Elly Ruijgrok
Jos Kruiswijk (stuur)
Liafwin
07 feb Twentsche Winter wedstrijden
M18 2x
00:18:17 Killerbees
Maureen Groot Koerkamp,
Floor Maten
Tweestrijd
2009
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
01 nov November vieren
HVB4x+
00:13:58 Brut sans millesime
Bart Gietema
Johan Deems
Rolf van der Kuijl
Sander Gerdes
Floor Maten (stuur)
Karpe Diem
27 okt Amstel-Drecht Regatta
H4x+
00:15:56 Sleuteltje10
Guus Kruitwagen
Niels den Boer
Sandor Vroemisse
Sjoerd Boerhout
Liafwin
17 okt Tromp Boat Races
DVE4*
00:22.51 Waterladies
Margaret Zeggelink
Lieke van Noortwijk
Ineke Feenstra
Elly Ruijgrok
Waterladies
Liafwin
20 sep Waterwolf marathon
HC4+
04:00:48 NoordWest-6-
Leen Bouman
Hans Hoofs
Bob Max
Jan Kranenburg
Aart Oosthoek
Wisselend gestuurd
C. Vermeer
2008
Datum Wedstrijd Tijd Ploeg Boot
01 jun ARB
LN 2x
00:07:23 Joost&Ferry
Joost vd Broek
Ferry Olthuis
Tweestrijd