Agenda

Datum Activiteit Tijd Inschrijven
07 apr Start beginnerscursus 2020 (weekend/avond di/za)
08 apr Workshop tillen skiffs en twee'tjes
11 apr Clinic 1e klas roeiers
14:00
Mijn Daventria
15 apr Workshop 2 instructie
18 apr Start cursus Boordroeien
21 apr Start clinic CB2 - AB2 & AB2 - AB1 Mijn Daventria
21 apr Start clinic Ax2 - beter Mijn Daventria
23 apr Start clinic Ax3 - Ax2 Mijn Daventria
25 apr Voorjaarsschoonmaak
02 mei Rotterdam Rond marathon
02 mei Roei- en Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
07 mei Start Bedrijfsroeien
09 mei Clinic 1e klas roeiers
14:00
11 mei Workshop 3 instructie
14 mei Theorieavond Materiaal en sturen
15 mei Algemene vergadering
19:30
16 mei Workshop instellen materiaal
16 mei Roei- en Stuurexamens (jeugd)
12:00
Mijn Daventria
17 mei Rijn IJssel Marathon (RIJM)
17 mei Spaarne Lenterace Email
21 mei Dauwtraptocht Hemelvaart
22 mei Elfstedenroeimarathon Email
23 mei Clinic Cx2 - Ax3 (mei) Mijn Daventria
02 jun Workshop 4 instructie
04 jun Materiaal- en theorie-avond sturen
06 jun Noord Holland prestatie marathon
06 jun Roei- en Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
10 jun Kerkeboottocht Sneek
13 jun Clinic 1e klas roeiers
14:00
14 jun Tromp prestatietocht marathon
20 jun Midzomer Vechtrace Email
20 jun Finale bedrijfsroeien
27 jun Clinic Cx2 - Ax3 (juni) Mijn Daventria
27 jun DDS-ons blauw hart marathon
28 jun Zwolsche Vechtregatta Email
04 jul Roei- en Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
05 jul IJsselmondetocht marathon
10 jul Toertocht Alphen aan de Rijn
15 jul Roei- en Stuurexamens
19:00
Mijn Daventria
01 aug Roei- en Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
15 aug Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
16 aug SAIL 2020
22 aug Vallen en Opstaan (skiff)
22 aug Start beginnerscursus najaar jeugd
11:45
29 aug Coppelstock marathon
05 sep Roei- en Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
06 sep IJsselregatta Email
12 sep Mastenbroek marathon
15 sep Voorlichting/discussieavond botenplan
17 sep Materiaal- en theorie-avond sturen
17 sep Toertocht Hilversum
19 sep Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
20 sep Cottwich Almelo Regatta Email
26 sep Eemhead Email
26 sep Groene Hart Marathon
03 okt Internationale Vechtrace Email
03 okt Rhein marathon (D)
03 okt Roei- en Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
04 okt Cruck en Cr@ck race (Daventria)
10 okt Start inloop ZaMiBo
13 okt Ploegenindeling
16 okt Toertocht Daventria, afsluiting
17 okt Tromp Boat Races Email
17 okt Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
27 okt Workshop ergometer
01 nov Novembervieren Wedstrijd Email
07 nov Schoonmaak botenhuis
07 nov Paul Veenemans prijs
07 nov Roei- en Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
08 nov Paul Veenemans prijs
14 nov Lingebokaal Email
14 nov Najaarsschoonmaak
20 nov Algemene Vergadering
20:00
29 nov Beatrix Winterrace Email
29 nov Hel van het Noorden Email
05 dec Roei- en Stuurexamens
10:30
Mijn Daventria
19 dec Midwintermarathon